Piękna na plaży

Piękna na plaży Latem plaża jest miejscem gdzie każda kobieta chce z jak najlepszej strony pokazać swoje wdzięki. Ukazujemy to co mamy jak najbardziej zadbane by cieszyć się spojrzeniami mężczyzn i rywalek. Plaża jest naszym letnim wybiegiem mody. Należy jednak tam się pokazać jak najlepiej, pomoże ci w tym na pewno idealny kostium kąpielowy. Jednak kostium to nie jest wszystko. Powinnaś mieć zadbane i szczupłe ciało, jeśli masz delikatne fałdki tłuszczu również one powinny być zadbane by nie wzbudzały obrzydzenia w innych użytkownikach plaży. Jeśli masz problemy z cellulitem przed latem zafunduj sobie intensywna kurację kremami i innymi specyfikami natomiast najlepszym wyjściem są masaże podczas których wcierane sa intensywne kremy, które pomagają w zniwelowaniu efektu pomarańczowej skórki. Kolejnym podstawowym zabiegiem przed wyjściem na plaże jest golenie, nie ściągaj długich spodni gdy nie masz ogolonych nóg i okolic bikini. Jeśli się nie golisz w dzisiejszych czasach oznacza to, że o siebie nie dbasz a nie chcesz zapewne by taka opinia o tobie krążyła.

Kategorie: Kobiety | Tagi: , , , , , ,

Brwi

Brwi W życiu każdej kobiety nadchodzi czas gdy postanawia zacząć regulować swoje brwi. Zabieg ten jest niestety dość bolesny lecz w bardzo szybki sposób może całkowicie zmienić twoje rysy twarzy i zmienić ją w bardziej łagodna lub wręcz przeciwnie. Wszystko jest w twoich rękach, pamiętaj jednak o tym, że sztuczna linia brwi nie wygląda ładnie i nie jest modna, dlatego uważaj z tyłbyś się nie zagalopowała podczas regulacji brwi. Wiele kobiet aby wyregulować brwi wybiera się do kosmetyczki która ma w tym już tak dużą wprawę, że roi to tak szybko, że w sumie nie poczujesz kiedy już będzie koniec zabiegu. Także będąc u kosmetyczki nie boisz się tego, że zabieg się nie uda. Ważna informacją przed regulowaniem brwi jest to, że włoski nigdy nie odrastają w tym samym miejscu, czasami wyrastają obok a czasami w ogóle dlatego należy naprawdę uważać przy ich regulacji by nie zrobić sobie krzywdy na stałe. Najładniej wygląda naturalny łuk brwiowy lekko wyrównany oraz wzmocniony. Może być trochę cieńszy po regulacji.

Kategorie: Makijaż | Tagi: , , , , ,

Makijaż

Makijaż Makijaż wykonujemy każdego dnia, rozpoczynamy od pielęgnacji skóry i zarywania jej niedoskonałości poprzez makijaż oczu a kończymy na ustach. Jednak podczas wykonywania tych wszystkich jak się wydaje prostych i wiadomych czynności zapominamy o niektórych które naprawdę są równie ważne i nie powinnyśmy o nich zapominać gdyż ,mogą one okazać się dla nas wręcz katastrofą. Nie zapominaj nigdy szczególnie jeżeli makijaż jest bardziej odświętny i gdy ty szykujesz się na jakąś ważniejsza okazję o tym by podkreślić różem kości policzkowe co doda ci dużo wyrafinowania i elegancji jednak zważaj na to by6 kolor różu nie był zbyt intensywny. Możesz także różem wymodelować twarz. Kolejnym elementem którym często zapominamy jest możliwość używania kosmetyków wodoodpornych dzięki którym makijaż utrzyma się na twojej twarzy przez całą noc aż do rana i nie stanie się mu nic złego. Również bardzo ważnym elementem jest pielęgnacja brwi, nie wyglądają ładnie brwi które nie są przeczesane i lekko podkreślone kredka lub cieniem. Możesz użyć także specjalnej bezbarwnej lecz nabłyszczającej maskary do brwi dzięki której utrzymają się one w jednym kształcie przez całą noc.

Kategorie: Makijaż | Tagi: , , , , ,

Makijaż i inne sztuczki

Makijaż i inne sztuczki Z kolei szczególną uwagę zwracają kobiety na wszelkiego rodzaju metody sztucznego upiększania się, czyli między innymi na makijaż oraz biżuterię. Makijaż, popularnie zwany przez mężczyzn tapetą, służy im z jednej strony do ukrywania niedoróbek własnej urody, z drugiej zaś podkreślania jej zalet, bądź dopasowywania twarzy do stroju, który pragną założyć w dany wieczór. Pomijając fakt, że raczej powinno być odwrotnie, dość łatwo sobie wyobrazić, że po nocy spędzonej z taką wytapetowaną „pięknością” mężczyzna zobaczy ją nad rankiem bez maski i ucieknie gdzie pieprz rośnie, nie zostawiając nawet karteczki z numerem telefonu. Kolejnym aspektem mniej lub bardziej udanych prób upiększania się na siłę są tak zwane gumicycki, czyli wszelkiego rodzaju wkładki powiększające biust. Część z kobiet stosuje w tym celu watę lub specjalistyczne wkładki, jednak wyobraźnia niektórych z nich wydaje się nie mieć granic. Trudno jedynie sobie wyobrazić, na jakiej podstawie uważają one, że jak już złapią na swój biust mężczyznę, to on nie złapie ich za wkładki, co spowoduje towarzyską katastrofę.

Kategorie: Makijaż | Tagi: , , , , ,