Sekret kobiecego piękna

Sekret kobiecego piękna W zgodnej opinii wszystkich pań, wszystkie kobiety są piękne, tak samo, jak każda z nich ma lat osiemnaście. Panowie zasadniczo zgadzają się z tym stwierdzeniem, dodając jedynie, że aby prawdziwie dostrzec to piękno, w zależności od konkretnej kobiety potrzebna jest odpowiednio duża ilość alkoholu. Ta drobna różnica zdań sugeruje dyskretnie, że piękno to jednak złożona sprawa i nie da się go ująć w prostych słowach. O kobiecym pięknie pisali już zarówno poeci i pisarze, jak i filozofowie i inni myśliciele, każdy z nich miał zaś inny pogląd na tę sprawę. Również w średniowieczu każdy z rycerzy uparcie twierdził, że to dama jego serca jest najpiękniejsza na całym świecie i był gotów za te słowa oddać swoje życie. Czasami warto byłoby się zastanowić, jak właściwie udało nam się przetrwać do dzisiejszych czasów, skoro przez kobiety najchętniej wszyscy by się pozabijali. Kanonów kobiecego piękna jest oczywiście wiele. Dla niektórych idealną pięknością będzie bogini Afrodyta, dla innych zaś Pamela Anderson. Autor pozwoli sobie tę sprawę akurat przemilczeć, aby nie musiał się w przyszłości tłumaczyć ze swoich słów.

Kategorie: Kobiety, Uroda | Tagi: , , , , ,

Baseny w ogródkach

Baseny w ogródkach W tych czasach które mamy firmy produkykcyjne wydawają piękne duże ogrodowe baseny które są do użytku dziennego oczywiście jak jest ładna pogoda > Taki basen ogrodowy to niesamowita sprawa dla , całej rodziny która się może w nim niesamowicie bawić wymyślając nowe pomysły na zabawę .Do takiego dużego basenu wejdzie cała rodzina która będzie mogła np. grać w siatkówkę nie będzie to siatkówka plażowa lecz basenowa czyli bardoz fajna gra dla rodziny np. można również poleżeć na dmuchanym kolorywm materacy przy którym można się pięknie opalić , nie wspominając o nurkowaniu oraz pływaniu na czas czyli ta osoba która najszybciej przepłynie jest mistrzem basenu ogrodowego . Można również wykupić przez róznego rodzaju sklepy internetowe i sklepy z akcesoriami basenowymi np. pływający barek na którym można sobie postawic szklankę z napojem zimnym bądz posiłek mogą to być nap. ciastka które na takim barku basenowym będą bardzo ładnie wyglądać , można równiez kupić lampę basenową pływającą która świeci na różne kolory w tym przypadku można się kąpać w nocy oczywiście jeśli w czasie dnia była ładna pogoda oraz wieczorem nie było zachmurzenia oraz wiatru wtedy pływanie przy takiej nocnej basenowej lampie jest bardzo fajną frajdą

Kategorie: Basen | Tagi: , , , , ,

Przed wielkim wyjściem

Wyjątkowe wydarzenie towarzyskie- bal, ślub, gala w firmie- wymagają wyjątkowej oprawy. W tę wspaniałą noc każda z nas chce wyglądać jak królowa aż do ostatniej chwili. Wymaga to jednak odpowiedniego przygotowania zwłaszcza gdy zaplanowane są tańce do samego rana. Przygotowania do wielkiego wyjścia jest dobrze rozpocząć już kilka dni wcześniej. Odśwież skórę maseczkami, serum lub energetyzującymi ampułkami. Do tego silnie nawilżający krem na dzień i regenerujący na noc, przed dzień warto złuszczyć skórę peelingiem i położyć kojące maski na oczy. Jeżeli nie używałaś prędzej danego preparatu lepiej nie rób tego teraz, w końcu nie masz pewności, że twoja skóra nie zareaguje na niego uczuleniem. Dotyczy to również kosmetyków upiększających. Jeżeli planujesz użyć nowy róż, czy szminkę przetestuj je kilka dni przed by sprawdzić czy nie uczulają i jak prezentują się w sztucznym świetle. O ciało również zadbaj odpowiednio wcześniej, regularnie używaj preparatów nawilżających i ujędrniających, warto również wybrać się na solarium, lecz lepiej z tym uważać by sobie nie zaszkodzić.

Kategorie: Kobiety | Tagi: , , , , , ,

Co jeszcze tworzy piękną kobietę?

Co jeszcze tworzy piękną kobietę? Wbrew temu, co sądzą kobiety, mężczyźni zwracają uwagę również na inne aspekty kobiecości, niż tylko biust i nogi. Ogromny wpływ ma na nich na przykład kobiecy głos, do którego modulacji wiele z nich nie przykłada zbytniej wagi. Tymczasem to właśnie umiejętnie prowadzony głos, pełen uroczych szeptów, delikatnego śmiechu czy wyrażający całą gamę emocji, potrafi pobudzić zmysły mężczyzny znacznie bardziej, niż sam kobiecy wygląd. Kobieta, która nie przejmuje się swoim głosem, sama pozbywa się połowy swoich najważniejszych atutów. Kolejną ważną sprawą jest mimika twarzy, która powinna wyrażać sobą różne emocje i grać niemal jak w teatrze, wyrażając poprzez siebie czystą, destylowaną kobiecość. Mężczyźni szczególną uwagę poświęcają również kobiecej gracji, wyrażającej się na przykład poprzez jej chód. Dlatego właśnie nienaturalność, jaka staje się wynikiem chodzenia w butach na wysokich obcasach, również pozbawia kobiety kolejnego ich ważnego dla mężczyzn atutu. Cóż czynią to przecież na własną odpowiedzialność.

Kategorie: Kobiety, Makijaż | Tagi: , , , , ,