Biust

Biust Mężczyźni podobno dzielą się na tych, którzy podczas rozmowy spoglądają kobiecie na biust, albo na oczy. Niektórzy z mężczyzn sugerują, że to kobiety dzielą się na te, u których pokusa spojrzenia na biust jest duża, lub nie ma jej wcale – wówczas właśnie spoglądają oni prosto przed siebie. Jakkolwiek każda ze stron sporu ma tu nieco racji, biusty od zawsze stanowiły, stanowią obecnie i stanowić będą również w przyszłości szczególny obiekt męskiego zainteresowania. Wyróżniamy zasadniczo kilka cech biustu, które czynią go efektownym, jednak idealne proporcje tych cech są już kwestią osobistego gustu danego biustologa, czyli wpatrzonego weń mężczyzny. Dla zdecydowanej większości z nich liczy się oczywiście rozmiar biustu – powinien on być jednak ani za mały, ani też za duży. Potrafi to bowiem bardziej zniechęcić do kobiety, niż nawet zupełny jego brak. Prócz tego istotną cechą jest dla mężczyzn rozstaw obu piersi względem siebie, a także kształt ich oraz kształt i kolor brodawek, czyli sutków.

Kategorie: Ciało | Tagi: , , , ,

Skoki do basenów

Skoki do basenów Jak wszyscy wiedzą skoki do basenu są bardzo przykrą sprawą współczesnych czasach ponieważ strasznie dużo ludzi cierpni na złamanie kręgu szyjnego czyli kręgosłupa . Jak wiemy takie przypadki czyli złamania kręgosłupa zdarzają się często wśród młodzieży latem ponieważ młodzi ludzie jak to młodzi ludzie popisują sie przed swoimi dziewczynami i kolegami , że są super pływakami i potrafią super pływać oraz skakać do basenu oraz różnego rodzaju miejsc kąpieliskowych . Dla mnie to jest dziwne fakt faktem , że kąpąć się wszyscy lubią i jest to bardzo miła przyjemność ale skoki do basenu na główkę sa bardzo nie dobrym posunięciem i niebezpiecznym .W tym wszystkim najgorsze jest to , że ludzie młodzi nie słuchają starszych ludzi i nawet młodszych oraz dziewczyny i na przekór skaczą do basenów i obiektów kąpieliskowych co póżniej się kączy albo złamaniem kręgosłupa czyli w tym przypadku jazda na wózku inwalidzkim albo jakiś nie dowład ręki albo nogi . Poźniej dopiero takie człowiek wie , że jednym skokiem do wody może pogrążyć sobie życie w którym mógł bardzo dużo osiągnąć wtedy już nie można cofnąć czasu tylko zostają w głowie myśli dlaczego ja tej bliskiej osoby nie posłuchałem , żeby nie skakać do basenu na tą główkę wtedy niestety jest już za póżno jedynie można liczyć na cud lekarza .

Kategorie: Basen | Tagi: , , , , ,

Oczy i usta

Oczy i usta Dyskusji na temat kobiecego piękna nie wypada wręcz rozpocząć inaczej, jak od kobiecej twarzy, czyli oczu, nosa, ust, policzków i wszystkiego, co tam jeszcze się znajduje, za wyjątkiem ozdób i tony tapety, do których nawiążemy jeszcze w osobnym tekście. Oczy kobiety to jeden z najważniejszych aspektów jej urody. Nawet, jeśli mężczyzny ani trochę to nie interesuje, musi on koniecznie znać kolor oczu swojej wybranki i nigdy go nie pomylić. Wyjątkiem od tej reguły jest oczywiście Elton John, który w piosence „Your Song” z miejsca przyznał się, że wprawdzie koloru tychże oczu nie pamięta, ale wie, że były one najpiękniejsze na świecie. I właśnie w tej wierze powinny być utrzymywane wszystkie kobiety. Co do ust – to kwestia gustu. Jedni lubią kobiety – konie w rodzaju Julii Roberts, inni usteczka drobne i przymknięte. Zwłaszcza to ostatnie jest najmilej przez mężczyzn widzianą cechą u kobiety, co jednak niekoniecznie ma związek z jej urodą. Mężczyźni cenią sobie również zgrabny nosek – może on być oczywiście zadarty, byle tylko nosek ten kobieta zadzierała wyłącznie na zdjęciach.

Kategorie: Uroda | Tagi: , , , , , ,

Pupa

Pupa Wspomnieliśmy już w paru słowach o tym, że nogi prowadzą do jednej z najprzyjemniejszych dla mężczyzny części kobiecego ciała, która z drugiej strony ograniczona jest plecami, tracącymi u granicy bioder są szlachetną nazwę na rzecz nie bez powodów gloryfikowanych przez mężczyzn pośladków, czyli pupy. O tym, ile kobieca pupa może mieć w sobie uroku, mężczyźni mogą świetnie przekonać się, obserwując pełne gracji kobiety na ulicy, przynajmniej do czasu, gdy któraś z nich nie zechce wymierzyć siarczystego policzka za przyglądanie się jej sekretnym miejscom. Dla mężczyzn kobieca pupa posiada równie wiele zalet, co bardziej popularne i otoczone większą atencją przez kobiety piersi. Stąd właśnie tak nielubiane przez większość kobiet poklepywanie po pośladkach, jakie ma często miejsce w pracy, w szkołach bądź na ulicy. Spora ilość mężczyzn chętnie wymierzy również ładnej pupie wyrażającego raczej sympatię, niż sadystyczne skłonności klapsa. Właścicielką najsłynniejszej pupy w show businessie jest bez wątpienia piosenkarka i aktorka Jeniffer Lopez.

Kategorie: Ciało | Tagi: , , , ,