Delikatny makijaż

Delikatny makijaż Delikatny makijaż powinien być naszym atutem. Może być on naszym nawet asem w rękawie. Dzięki delikatnemu makijażowi na co dzień od czasu do czasu możemy stać się pięknościami od których nie da się oderwać oczu. Jest to największe szczęście dla kobiety jak ktoś uważa ją za piękną nawet wtedy gdy jest naprawdę delikatnie pomalowana. Taki makijaż nie zrobi z ciebie sztucznej i wytapetowanej. Gdyż niektóre dziewczyny właśnie tak wyglądają. Wiele kobiet mówi o tym, że dobry makijaż to ten którego nie widać i który podkreśla twoje największe atuty. W robieniu delikatnego makijażu uważaj na to by podkreślić te miejsca które według ciebie masz najpiękniejsze. Jeżeli uważasz, że masz najpiękniejsze oczy zafunduj im mocniejsze i bardziej wyraziste podkreślenie tuszem a w razie potrzeby dodatkowo kredką. Bardzo mile widzianym akcentem w delikatnym makijażu jest podkreślenie ust błyszczykiem. Doda to twoim ustom i całej twarzy blasku i rozświetlenia. Dzięki temu makijaż będzie wydawał się wyrafinowany oraz bardzo intensywny i dokładny a w rzeczywistości będzie bardzo delikatny.

Kategorie: Makijaż | Tagi: , , ,

Krem brązujący

Krem brązujący Lato to piękna pora roku, która kojarzy się z zabawą, wypoczynkiem i wspaniałą opalenizną. Niestety trwa stanowczo za krótko. Wracamy do codzienności, letnia opalenizna znika szybko, z każdym dniem jest jej mniej. Jesteśmy bladzi i zmęczeni, a przez to często nie podobamy się sobie. Co na to poradzić? Oczywiście można wybrać się do solarium, co jest dość drogą inwestycją, a przy tym bardzo niezdrową. Ryzyko oparzeń jest duże. Można się też nabawić nieciekawych chorób skóry, jakiejś wysypki. Alternatywę przyniesie nam krem brązujący, nazywany potocznie samopalaczem. Półki w małych sklepach kosmetycznych i marketach aż uginają się pod ciężarem tego specyfiku. Nieważne, czy mamy bladą cerę, czy też typ latynoski. Na pewno znajdziemy coś odpowiedniego. Można dowolnie dobierać odcienie, stopniowo przechodząc od jaśniejszego, do ciemniejszego odcienia. Jest to przyjemne, bo patrząc na zmianę czujemy się, jakbyśmy dopiero wróciły z wakacji. A do tego te zazdrosne spojrzenia koleżanek i zainteresowanie ze strony kolegów ! Jak to dodaje animuszu. Wystarczy krem i balsam do ciała, a świat jakby znów nabrał kolorów lata ( a skóra to już napewno ). Tylko oczywiście nie przesadzajmy, bo przecież nie chcemy wyglądać nienaturalnie. Co za dużo, to nie zdrowo !

Kategorie: Kram | Tagi: , , , , , ,

Zadbaj o swoje ciało

Zadbaj o swoje ciało Twoje ciało na pewno będzie ci wdzięczne za odpowiednia pielęgnację która spowoduje opóźnienie starzenia się komórek skory. Jeśli nie chcesz mieć problemów ze skórą powinnaś odpowiednio dbać o swoje ciało a przede wszystkim musisz dbać o to by kosmetyki używane przez ciebie były przystosowane do potrzeb twojej skóry i doskonale je zaspakajały. Nie jest top trudne wystarczy przeczytać ulotkę dołączona do kosmetyku lub etykietce na opakowaniu. Nie zajmuje to dużo czasu a pozwala wybrać najodpowiedniejsze kosmetyki które na pewno będą pielęgnować na nie niszczyć twój organizm. Skóra w każdym wieku wymaga od nas szczegółowej pielęgnacji. Pielęgnacja skóry jednak nie kończy się na zastosowaniu balsamu do ciała. Powinnaś raz w tygodniu używać peelingu. Bardzo dobry jest też tonik do ciała który pozwala ci na dogłębne odżywienie skóry na całym ciele. zadbana skóra na pewno zadowoli cię i zachwyci zapomnisz o tym, ze musiałaś dłużej być w sklepie by wybrać kosmetyk. Pielęgnacja skóry ważna jest także dla zdrowia organizmu.

Kategorie: Ciało | Tagi: , , , , , ,

Bądź piękna

Bądź piękna Piękno jest słowem którego znaczenie często się wyklucza, każdy z nas ma inne kanony piękna i każdy uważa coś innego za piękne. Trudno jest określić dla ogółu co jest piękne a co nie. Piękna kobieta to na pewno ta od której bije blask naturalności i kobiecości, jest to jednak z głównych cech piękna. Piękna kobieta to również taka która zna swoją wartość i która wie na co może ona sobie pozwolić i na co pozwolić może innym. Dbałość o wygląd jest mocno wyryte w życie każdej kobiety. Skojarzenia piękna kobiecego bezpośrednio kierujemy do piękna naturalnego i zadbanego. Kobieta dbająca o siebie zauważa zmiany zachodzące w jej ciele jeżeli sa to dla niej zmiany pozytywne to cieszy się z nich, ciesząc się czuje się bardziej atrakcyjna niż do tej pory a czując się atrakcyjnie staje się taka dla otoczenia. Takie połączenie jest absolutnie normalne i typowe, jeśli czujemy się odtrącone przez świat i brzydkie to właśnie takie stajemy się dla świata a to dlatego, że nie akceptujemy siebie. Akceptując siebie pozwalamy innym na zaakceptowanie.

Kategorie: Uroda | Tagi: , , , ,