Piękna od stóp do głów

Piękna od stóp do głów Często uważamy siebie za zadbane lecz wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonujemy na szybko i niestety zazwyczaj nie są one przez to dokładne. Pielęgnując nasze ciało często tez zapominamy o niektórych partiach mniej widocznych lecz również czasami odkrytych. Najczęściej zapominamy o stopach, jest to absolutnie karygodne gdyż są one często zapuszczone i strasznie szorstkie, a stopy kobiety nie powinny tak wyglądać, powinny one być delikatne i gładkie. Często się zdarza, że mamy strasznie wrażliwą skórę w okolicy stóp dlatego też mamy problemy z jej utrzymaniem w należytym porządku. Jednak regularne stosowanie maseczek do stóp czy smarowanie intensywnie nawilżającymi i zmiękczającymi kremami może zdziałać cuda, twoje stopy staną się gładkie i świeże a ty będziesz zachwycona z tego, że masz właśnie takie stopy. Dzięki temu, że tak długo musiałaś walczyć o ich piękno teraz utrzymasz zdobyty efekt by móc się nim cieszyć jak najdłużej. Jeśli wygląd ich zmieni się bardzo na pewno także twój mężczyzna to zauważy i pogratuluje ci wytrwałości.

Kategorie: Uroda | Tagi: , , , , , ,

Nogi

Nogi Nogi, jak wskazuje ich definicja, powinny być długie jak od bioder do podłogi. Mimo to istnieje powszechny stereotyp mówiący, że mężczyźni najchętniej widzieliby je jeszcze dłuższe. Między innymi to właśnie jest przyczyną ubierania przez kobiety butów na wysokim obcasie, nawet jeśli dla wielu z nich grozi to bolesną kontuzją, gdyż najzwyczajniej w świecie nie potrafią w takim obuwiu chodzić, a co najwyżej nieporadnie człapać. Tym, co mężczyzn urzeka u kobiet wyjątkowo, a z czego wiele z nich nie zdaje sobie sprawy, jest bowiem ich naturalna gracja i kobiecy krok. Kolejnym z powodów jest przesadna dbałość o ekspozycję swoich kostek, które przy wysokim obcasie prezentują się podobno korzystniej. Dla mężczyzny jednak tak naprawdę ważniejsze jest to, aby było na co popatrzeć, swój wzrok zaś kieruje głównie ku górnej części nóg, czyli od kolan wzwyż, dalej zaś tam, gdzie wzrok na ich nieszczęście już nie sięga. Dlatego właśnie mężczyźni tak lubią kuse spódniczki oraz sukienki mini. Jest również inna zasada dotycząca kobiecych nóg – powinny one prowadzić do równie ładnej pupy.

Kategorie: Ciało | Tagi: , , , , ,

Pomoc

Pomoc Dla mnie ratownictwo na obszarach kąpieliskowych oraz basenach jest niezbędne oraz potrzebne , bez ratowników nie moglibyśmy spokojnie pływać nie przejmując się czy będziemy cały czas mieć po kontrolą dno czy nie. W takim właśnie przypadku ratownicy działają udzielając pomocy oraz pracując na własne utrzymanie , żeby być ratownikiem nie trzeba tylko dobrze umieć pływać , pisze o tym dlatego ponieważ spotkałem się z różnego typu wypowiedziami na temat ratownictwa dla większość to praca dla ludzi umiejących dobrze pływać , niestety tak nie jest samo pływanie nic tu nie pomoże , żeby być ratownikiem trzeba przejść masę testów sportowych jak i medycznych , żeby tonącego człowieka uratować jak wiemy czasem parę sekund wystarczy do tego aby tonącego człowieka nie odratować dlatego taki ratownik potrzebuje przejść bardzo specjalistyczne testy medyczne które pomogą mu w dalszym rozwoju pracy ratować ludzi z różnego rodzaju niebezpieczeństw . Do funkcji ratownika polega też umiejętność skupienia się oraz dobry słuch bo jeśli znajdziemy się na obiekcie wielkim takim jak np. park wodny to z drugiej strony pływalni ratownik musi usłyszeć tonącego człowieka albo wywnioskować po ruchach falujących wody w basenie . Do tego zawodu trzeba mieć i twardą psychikę żeby podnieść się jeśli na jego rękach umarła jakaś osoba która utonęła .

Kategorie: Basen | Tagi: , , , ,