Przeskocz do treści

Aqua Aerobik

Wodny fitness w kameralnych grupach to jedna najprzyjemniejszych i najbezpieczniejszych form ruchu, jakie proponujemy Klientom Aqua Spa. Zajęcia prowadzimy w wodzie solankowej, której właściwości dodatkowo relaksują uczestników i wpływają korzystnie na skórę, a także redukują cellulit. Cenieni ortopedzi i fizjoterapeuci uznają aqua aerobik za doskonały sposób na wzmocnienie kręgosłupa i redukcję dolegliwości bólowych. Regularny trening wzmocni odporność organizmu, zwiększy pojemność płuc i pomoże w zbudowaniu kondycji, jednocześnie nie obciążając stawów.

W zajęciach aqua aerobiku oznaczonych w grafiku skrótem REH mogą uczestniczyć osoby powracające do sprawności po kontuzjach, kobiety w ciąży (po wcześniejszej konsultacji z naszym instruktorem) oraz seniorzy.

Kadra instruktorów współpracujących z Aqua Spa Kabaty to fizjoterapeuci, pływacy i dyplomowani trenerzy fitness. Zaopatrzyliśmy ich w odpowiedni sprzęt pozwalający przeprowadzić pełnowartościowy trening. Podczas zajęć udostępniamy Państwu makarony, piłki, hantle, stepy, sztangi i wiele innych. Każdy aqua aerobik to ogromna dawka energii i specjalnie dobranych ćwiczeń, nasi instruktorzy nie znoszą nudy.

Pływalnia Aqua Spa Kabaty jest unikatowym miejscem - kameralnym obiektem zlokalizowanym w sąsiedztwie Lasu Kabackiego przy ostatniej stacji metra. Fitness w wodzie prowadzony w niewielkich grupach to zajęcia pozwalające zrelaksować się i osiągnąć maksymalny efekt. Każdy ruch wykonany w wodzie solankowej pomaga uczestnikowi zgubić znacznie więcej kalorii niż to samo ćwiczenie przeprowadzone poza basenem. Dla osób które obawiają się dołączenia do grupy, przygotowaliśmy indywidualny wstęp do zajęć. W celu umówienia się z instruktorem (w przypadku kontuzji, niepełnosprawności lub dolegliwości bólowych najlepiej fizjoterapeutą) należy skontaktować się z recepcją pływalni.

Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z naszych zajęć, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu rezerwacji miejsca.