Nogi

Nogi Nogi, jak wskazuje ich definicja, powinny być długie jak od bioder do podłogi. Mimo to istnieje powszechny stereotyp mówiący, że mężczyźni najchętniej widzieliby je jeszcze dłuższe. Między innymi to właśnie jest przyczyną ubierania przez kobiety butów na wysokim obcasie, nawet jeśli dla wielu z nich grozi to bolesną kontuzją, gdyż najzwyczajniej w świecie nie potrafią w takim obuwiu chodzić, a co najwyżej nieporadnie człapać. Tym, co mężczyzn urzeka u kobiet wyjątkowo, a z czego wiele z nich nie zdaje sobie sprawy, jest bowiem ich naturalna gracja i kobiecy krok. Kolejnym z powodów jest przesadna dbałość o ekspozycję swoich kostek, które przy wysokim obcasie prezentują się podobno korzystniej. Dla mężczyzny jednak tak naprawdę ważniejsze jest to, aby było na co popatrzeć, swój wzrok zaś kieruje głównie ku górnej części nóg, czyli od kolan wzwyż, dalej zaś tam, gdzie wzrok na ich nieszczęście już nie sięga. Dlatego właśnie mężczyźni tak lubią kuse spódniczki oraz sukienki mini. Jest również inna zasada dotycząca kobiecych nóg – powinny one prowadzić do równie ładnej pupy.

Kategorie: Ciało | Tagi: , , , , ,

Zadbaj o swoje ciało

Zadbaj o swoje ciało Twoje ciało na pewno będzie ci wdzięczne za odpowiednia pielęgnację która spowoduje opóźnienie starzenia się komórek skory. Jeśli nie chcesz mieć problemów ze skórą powinnaś odpowiednio dbać o swoje ciało a przede wszystkim musisz dbać o to by kosmetyki używane przez ciebie były przystosowane do potrzeb twojej skóry i doskonale je zaspakajały. Nie jest top trudne wystarczy przeczytać ulotkę dołączona do kosmetyku lub etykietce na opakowaniu. Nie zajmuje to dużo czasu a pozwala wybrać najodpowiedniejsze kosmetyki które na pewno będą pielęgnować na nie niszczyć twój organizm. Skóra w każdym wieku wymaga od nas szczegółowej pielęgnacji. Pielęgnacja skóry jednak nie kończy się na zastosowaniu balsamu do ciała. Powinnaś raz w tygodniu używać peelingu. Bardzo dobry jest też tonik do ciała który pozwala ci na dogłębne odżywienie skóry na całym ciele. zadbana skóra na pewno zadowoli cię i zachwyci zapomnisz o tym, ze musiałaś dłużej być w sklepie by wybrać kosmetyk. Pielęgnacja skóry ważna jest także dla zdrowia organizmu.

Kategorie: Ciało | Tagi: , , , , , ,

Talia

Talia Kobieca talia jest jednym z najbardziej popularnych stereotypów, odnoszących się do ideału kobiecej urody. Chodzi oczywiście o tak zwane idealne wymiary, czyli dziewięćdziesiąt centymetrów w biodrach, sześćdziesiąt w talii, kolejnych dziewięćdziesiąt zaś w biuście. O ile ta ostatnia cecha faktycznie jest przez wielu mężczyzn pożądana, kobiety o takich wymiarach najzwyczajniej w świecie narażone są na ciągłe bóle kręgosłupa, związane z noszeniem ciężaru swoich biustów na zbyt wątłym w istocie w stosunku do piersi tułowiu. Dla mężczyzny nie jest ważne, czy jego wybranka jest aż tak chuda, co oczywiście nie oznacza, że chętnie zadawał się będzie z byle kaszalotem, dla którego idealny poranek rozpoczyna się od wizyty w masarni. Z całą pewnością jednak jego odrazę wzbudzi widok anorektycznego ciała, przy którym będzie bał się nawet w nocy położyć na wybrance, by jej broń Boże nie uszkodzić. Kobiecy brzuszek powinien być jednak zadbany i przede wszystkim – prowadzić w ciekawe miejsca zarówno na północ jak i na południe.

Kategorie: Ciało, Uroda | Tagi: , , , ,

Biust

Biust Mężczyźni podobno dzielą się na tych, którzy podczas rozmowy spoglądają kobiecie na biust, albo na oczy. Niektórzy z mężczyzn sugerują, że to kobiety dzielą się na te, u których pokusa spojrzenia na biust jest duża, lub nie ma jej wcale – wówczas właśnie spoglądają oni prosto przed siebie. Jakkolwiek każda ze stron sporu ma tu nieco racji, biusty od zawsze stanowiły, stanowią obecnie i stanowić będą również w przyszłości szczególny obiekt męskiego zainteresowania. Wyróżniamy zasadniczo kilka cech biustu, które czynią go efektownym, jednak idealne proporcje tych cech są już kwestią osobistego gustu danego biustologa, czyli wpatrzonego weń mężczyzny. Dla zdecydowanej większości z nich liczy się oczywiście rozmiar biustu – powinien on być jednak ani za mały, ani też za duży. Potrafi to bowiem bardziej zniechęcić do kobiety, niż nawet zupełny jego brak. Prócz tego istotną cechą jest dla mężczyzn rozstaw obu piersi względem siebie, a także kształt ich oraz kształt i kolor brodawek, czyli sutków.

Kategorie: Ciało | Tagi: , , , ,