Makijaż tworzy całość z suknia i dodatkami

Wyjściowy makijaż poza tym, że jest perfekcyjny, powinien być inspirowany strojem wieczorowym. Powinno się mieć pomysł na całość w której skład wchodzi suknia, makijaż oraz dodatki. N przykład jeżeli planujesz wystąpić w spódnicy w stylu hiszpańskim z falbanami-usta muszą być czerwone i błyszczące a oczy zrobione na czarno. Kolorowe cienie wokół oka w tej koncepcji są zbędne. Letnia zwiewna kreacja kłóci się z ciężkim makijażem, lepiej w tym wypadku poszalej z kolorowymi cieniami wokół całego oka. Jeżeli całość zostanie odpowiednio zaplanowana i zrobiona na pewno będziesz dumna z efektu. Warto więc parę dni przed spróbować pomalować się tak jak planuje się to zrobić na tę okazję, jeżeli coś nie będzie pasować poproś o pomoc znajomą, ona na pewno pomoże świeżym spojrzeniem. Makijaż dobrze jest dobierać w miarę kolorystycznie do stroju, lub dodatków. Pamiętaj jednak o tym, że nie każdy kolor wygląda dobrze w sztucznym świetle, które będzie przez całą noc oświetlać twoja skórę wybierz więc kolory które dobrze prezentują się w każdym świetle.

Kategorie: Kobiety | Tagi: , , , , ,

Gdy wybierasz się na randkę

Gdy wybierasz się na randkę W życiu każdej z nas nadchodzą dni gdy trzeba wyglądać lepiej niż zwykle, nasze zabiegania o to sa ciężkie lecz efekty zazwyczaj sa widoczne na pierwszy rzut oka. Jeśli dostajesz zaproszenie na tak zwaną bardzo popularnie randkę powinnaś jakoś się do tego spotkania przygotować. Jeśli podoba ci się ten mężczyzna powinnaś zrobić wszystko by zawrócić mu w głowie na tej randce przede wszystkim swoim cudownym wyglądem. Ładne ubranie podkreślające twoje atuty oraz wyrazisty makijaż zrobią swoje i będziesz dla niego królową nocy, jeśli zaprosi cię po kolacji na tańce również na takie wyjście będziesz wyglądać idealnie. Randka jednak jest okazją by wyciągnąć z szafy rzeczy których nie zakładasz na zwykłe okazję, zrób wszystko by zabłysnąć, maseczka i zadbana fryzura również sa ważne dla owocności tego wieczoru. Przede wszystkim pamiętaj by przed nałożeniem makijażu dokładnie oczyścić twarz. Po odpowiednim przygotowaniu twoja twarz lepiej utrzyma i przyjmie makijaż lecz również będziesz lepiej wyglądać z tak nałożonym makijażem.

Kategorie: Kobiety, Makijaż | Tagi: , , , , , ,

Niedoskonałości

Niedoskonałości Każda z nas ma jakiś problem ze skórą. Jest to absolutnie normalne, że mamy na twarzy różnego rodzaju niedoskonałości. Pryszcze, krosty czy zaskórniki to wszystko nam niszczy samopoczucie. Nie jest dla nas przyjemne to, że mamy jakieś zaczerwienienia. Ale pocieszeniem jest to, ż można to zwalczyć jednak należy wiedzieć w jaki sposób. Każdy to wie, że sposobów jest dużo a nawet bardzo dużo. Najlepiej jest jak osoba mająca problemy ze skórą zgłosi się do dermatologa a lekarz wybierze wtedy typ i intensywność kuracji leczącej te dolegliwości. Czasami takie dolegliwości całkowicie psują twój wizerunek, niszczą twoja urodę poprzez wygląd cery. Każdy jednakie, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Leczenie często bywa trudne długie i skomplikowane, dlatego codzienne oczyszczanie i pielęgnowanie skóry jest podstawą. Na pewno dermatolog pomoże ci odpowiednio wyleczyć dolegliwości lecz czasami leczenie tego typu bywa drogie. Jednak to skuteczność powinna się liczyć a nie tylko cena bo pieniądze to nie wszystko.

Kategorie: Kobiety | Tagi: , , , ,

Włosy

Włosy Jednym z najczęściej komplementowanych, a zarazem najbardziej rzucających się elementów kobiecej urody są oczywiście włosy. Włosy te mogą różnić się kolorem, długością i kształtem, a także ułożeniem, czyli fryzurą. Kobieta może być zatem szatynką, bądź nosić włosy rude albo blond. W dzisiejszych czasach naturalny kolor włosów ma coraz mniejsze znaczenie, ponieważ i tak niemal połowa kobiet swoje włosy regularnie farbuje. Faktem jest, że wielu mężczyzn preferuje blondynki, rude bądź brunetki, ale jeśli mężczyzna widzi piękną kobietę, która ma włosy inne od jego ideału, przecież nie odmówi sobie przyjemności jej poznania. Włosy mogą też być dłuższe bądź krótsze, a nawet ścięte na chłopczycę albo na łyso. O tym, że nawet kobieta bez włosów potrafi być piękna, przekonuje choćby przykład Sinead O’Connor (z czasów jej młodości oczywiście), a także wygolonej na potrzeby filmu „G. I. Jane” Demi Moore. Bardzo istotną cechą jest sama fryzura, na którą akurat kobiety mają największy wpływ i same mogą ją dowolnie modelować.

Kategorie: Kobiety, Uroda | Tagi: , , , , ,