Piękna od stóp do głów

Piękna od stóp do głów Często uważamy siebie za zadbane lecz wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonujemy na szybko i niestety zazwyczaj nie są one przez to dokładne. Pielęgnując nasze ciało często tez zapominamy o niektórych partiach mniej widocznych lecz również czasami odkrytych. Najczęściej zapominamy o stopach, jest to absolutnie karygodne gdyż są one często zapuszczone i strasznie szorstkie, a stopy kobiety nie powinny tak wyglądać, powinny one być delikatne i gładkie. Często się zdarza, że mamy strasznie wrażliwą skórę w okolicy stóp dlatego też mamy problemy z jej utrzymaniem w należytym porządku. Jednak regularne stosowanie maseczek do stóp czy smarowanie intensywnie nawilżającymi i zmiękczającymi kremami może zdziałać cuda, twoje stopy staną się gładkie i świeże a ty będziesz zachwycona z tego, że masz właśnie takie stopy. Dzięki temu, że tak długo musiałaś walczyć o ich piękno teraz utrzymasz zdobyty efekt by móc się nim cieszyć jak najdłużej. Jeśli wygląd ich zmieni się bardzo na pewno także twój mężczyzna to zauważy i pogratuluje ci wytrwałości.

Kategorie: Uroda | Tagi: , , , , , ,

Bądź piękna

Bądź piękna Piękno jest słowem którego znaczenie często się wyklucza, każdy z nas ma inne kanony piękna i każdy uważa coś innego za piękne. Trudno jest określić dla ogółu co jest piękne a co nie. Piękna kobieta to na pewno ta od której bije blask naturalności i kobiecości, jest to jednak z głównych cech piękna. Piękna kobieta to również taka która zna swoją wartość i która wie na co może ona sobie pozwolić i na co pozwolić może innym. Dbałość o wygląd jest mocno wyryte w życie każdej kobiety. Skojarzenia piękna kobiecego bezpośrednio kierujemy do piękna naturalnego i zadbanego. Kobieta dbająca o siebie zauważa zmiany zachodzące w jej ciele jeżeli sa to dla niej zmiany pozytywne to cieszy się z nich, ciesząc się czuje się bardziej atrakcyjna niż do tej pory a czując się atrakcyjnie staje się taka dla otoczenia. Takie połączenie jest absolutnie normalne i typowe, jeśli czujemy się odtrącone przez świat i brzydkie to właśnie takie stajemy się dla świata a to dlatego, że nie akceptujemy siebie. Akceptując siebie pozwalamy innym na zaakceptowanie.

Kategorie: Uroda | Tagi: , , , ,

Talia

Talia Kobieca talia jest jednym z najbardziej popularnych stereotypów, odnoszących się do ideału kobiecej urody. Chodzi oczywiście o tak zwane idealne wymiary, czyli dziewięćdziesiąt centymetrów w biodrach, sześćdziesiąt w talii, kolejnych dziewięćdziesiąt zaś w biuście. O ile ta ostatnia cecha faktycznie jest przez wielu mężczyzn pożądana, kobiety o takich wymiarach najzwyczajniej w świecie narażone są na ciągłe bóle kręgosłupa, związane z noszeniem ciężaru swoich biustów na zbyt wątłym w istocie w stosunku do piersi tułowiu. Dla mężczyzny nie jest ważne, czy jego wybranka jest aż tak chuda, co oczywiście nie oznacza, że chętnie zadawał się będzie z byle kaszalotem, dla którego idealny poranek rozpoczyna się od wizyty w masarni. Z całą pewnością jednak jego odrazę wzbudzi widok anorektycznego ciała, przy którym będzie bał się nawet w nocy położyć na wybrance, by jej broń Boże nie uszkodzić. Kobiecy brzuszek powinien być jednak zadbany i przede wszystkim – prowadzić w ciekawe miejsca zarówno na północ jak i na południe.

Kategorie: Ciało, Uroda | Tagi: , , , ,

Oczy i usta

Oczy i usta Dyskusji na temat kobiecego piękna nie wypada wręcz rozpocząć inaczej, jak od kobiecej twarzy, czyli oczu, nosa, ust, policzków i wszystkiego, co tam jeszcze się znajduje, za wyjątkiem ozdób i tony tapety, do których nawiążemy jeszcze w osobnym tekście. Oczy kobiety to jeden z najważniejszych aspektów jej urody. Nawet, jeśli mężczyzny ani trochę to nie interesuje, musi on koniecznie znać kolor oczu swojej wybranki i nigdy go nie pomylić. Wyjątkiem od tej reguły jest oczywiście Elton John, który w piosence „Your Song” z miejsca przyznał się, że wprawdzie koloru tychże oczu nie pamięta, ale wie, że były one najpiękniejsze na świecie. I właśnie w tej wierze powinny być utrzymywane wszystkie kobiety. Co do ust – to kwestia gustu. Jedni lubią kobiety – konie w rodzaju Julii Roberts, inni usteczka drobne i przymknięte. Zwłaszcza to ostatnie jest najmilej przez mężczyzn widzianą cechą u kobiety, co jednak niekoniecznie ma związek z jej urodą. Mężczyźni cenią sobie również zgrabny nosek – może on być oczywiście zadarty, byle tylko nosek ten kobieta zadzierała wyłącznie na zdjęciach.

Kategorie: Uroda | Tagi: , , , , , ,