Przeskocz do treści

Nauka pływania

Baseny Kabackie jako jedyne pływalnie na Ursynowie posiadają własne – prywatne baseny, w których wykwalifikowani instruktorzy prowadzą zajęcia indywidualnej i grupowej nauki pływania. Współpracujemy z profesjonalną kadrą, wśród naszych instruktorów znajdziecie Państwo byłych zawodników pływackich – Sebastiana Szymanka i Kalinę Gralewską, Mistrzynię Polski w triathlonie Aleksandrę Rudzińską, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego, nauczycieli na co dzień pracujących z młodzieżą.

Szkółka Basenów Kabackich prowadzi zajęcia pływackie od 18 lat. Od 2002 roku gościliśmy naszych klientów w Klubie Bodyshape, a w czerwcu 2019 roku otworzyliśmy nową pływalnię Aqua Spa Kabaty i tu stworzyliśmy kolejne miejsce, w którym każdy chętny może szlifować umiejętności pływackie.

Zajęcia w basenie prowadzimy od poniedziałku do niedzieli w dowolnych, dogodnych dla Państwa terminach. Na życzenie klientów tworzymy grupy nauki pływania, warsztaty doskonalące konkretne umiejętności, a także prowadzimy zajęcia dla szkół i firm. Zaufały nam ursynowskie szkoły publiczne – SP 100 i SP 336, a także Fundacja Primus i szkoła Active Kids. Kameralna atmosfera, dbałość o rozwój kadry szkolącej i dobra jakość wody to cechy szczególnie doceniane przez naszych partnerów biznesowych.

Jako basen solankowy w Warszawie staliśmy się azylem dla osób odczuwających niedogodności związane z zawartością chloru w wodzie basenowej. Zastosowanie nowoczesnego systemu uzdatniania wody za pomocą soli i lamp UV wykluczyły reakcje alergiczne i nieprzyjemne dolegliwości skóry wśród osób pływających w naszym obiekcie. Każdy, kto odczuwa lęk przed wodą chlorowaną, powinien spróbować solankowej kąpieli i poczuć się przez chwilę jak w SPA.

W celu zapisania się na lekcje pływania, należy skontaktować się z recepcją pływalni.

ZASADY ZAPISÓW NA LEKCJE PŁYWANIA - obowiązujące w sezonie 2021/2022 

Zmiana systemu płatności:

Aby zapisać się na dany miesiąc zajęć konieczne jest dokonanie przedpłaty. Kwota powinna zostać uiszczona do 25 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc, w którym mają odbyć się zajęcia.

Płatności można dokonać osobiście na pływalni lub przelewem:
Dane do przelewu
Grupa GPS s.c.
Al. KEN 11 lok. U 14
02-797 Warszawa
nr konta 54 1140 2017 0000 4302 0299 1594.
(w tytule należy wpisać imię i nazwisko kursanta)

Jeśli potrzebują Państwo faktury z NIPem, prosimy o poinformowanie o tym przed dokonaniem przelewu.

Od września zmieniamy cennik nauki pływania:

Lekcja indywidualna w karnecie
* 30 minut – 80 złotych (60 minut w obiekcie – basen + szatnia)
* 45 minut – 110 złotych (80 minut w obiekcie – basen + szatnia)
* 60 minut – 140 złotych (100 minut w obiekcie – basen + szatnia)

Lekcja dwuosobowa w karnecie
* 30 minut - 125 złotych (60 minut w obiekcie – basen + szatnia)
* 45 minut - 170 złotych (80 minut w obiekcie – basen + szatnia)
* 60 minut - 215 złotych (100 minut w obiekcie – basen + szatnia)

Lekcja grupowa w karnecie
* 30 minut (zajęcia w grupach do 6 osób) – 60 złotych (60 minut w obiekcie-basen + szatnia )

Dla posiadaczy kart FitProfit oraz OK System od każdej osoby wchodzącej na lekcję należy odliczyć 15 złotych za wejście.

Odwoływanie lekcji:

Lekcje można odwołać raz w miesiącu na maksimum 24 godziny przed planowaną godziną zajęć.
Na zaplanowaną lekcję w zastępstwie kursanta może przyjść inna osoba. O takiej zmianie należy wcześniej poinformować recepcję.
Prawidłowo odwołaną lekcję można odrobić w innym, ustalonym terminie.
Lekcja nieodwołana w wyżej wskazanym terminie jest pełnopłatna. Istnieje opcja wykorzystania z niej wyłącznie wejścia na basen.

REGULAMIN NAUKI PŁYWANIA