Przeskocz do treści

Basen

Basen

Basen solankowy Aqua Spa Kabaty to niecka o wymiarach 20m x 9m podzielona na cztery tory pływackie oraz niewielki brodzik z hydromasażami i biczami wodnymi. W naszym obiekcie dostępne jest również solankowe jacuzzi. Woda w basenie ma temperaturę 28,5 stopnia Celsjusza.

Na płycie basenowej zlokalizowana jest strefa relaksu. W cenie biletu skorzystacie Państwo z sauny suchej i parowej.

OFERTA PŁYWALNI DOSTOSOWANA DO ROZPORZĄDZENIA Z DNIA 16.10.2020 ROKU

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów praca pływalni została ograniczona.

Więcej informacji o ogólnych zasadach funkcjonowania obiektów sportowych znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/sport/aktualne-wytyczne-obowiazujace-w-sporcie-24-pazdziernika

WYŁĄCZENIE SAUN I JACUZZI

Obecnie nasi klienci ograniczają czas pobytu do minimum, zawieszona została praca strefy relaksu. Obie sauny zostały wyłączone, o ponownym uruchomieniu powiadomimy Państwa za pośrednictwem strony internetowej i komunikatów publikowanych w mediach społecznościowych. W najbliższym czasie nie skorzystacie Państwo również z jacuzzi.

PŁYWANIE W AQUA SPA KABATY

Na mocy rozporządzenia zawieszona zostały wszystkie usługi pozwalające na indywidualne niekontrolowane przemieszczanie się po obiekcie i korzystanie z atrakcji bez ograniczeń.

W dniach od 01.11.2020 roku do odwołania wszystkie osoby chcące skorzystać z pływania w naszym obiekcie zobowiązane są do zapisania się na zajęcia organizowane przez nas w godzinach pracy pływalni. Wyjątek stanowią osoby biorące udział w rywalizacjach sportowych.

Aby wziąć udział w zajęciach, skontaktuj się telefonicznie ( nr tel.792 992 993, 22 299 2993) lub za pośrednictwem mediów społecznościowych z recepcją pływalni i dokonaj rezerwacji terminu.

Pływalnia czynna jest

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 22:00

W weekendy oraz święta w godzinach od 08:00 do 20:00

Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach zegarowych (6:00, 7:00, 8:00, 9:00 itd.). Liczba miejsc w grupie jest ograniczona – liczba osób przebywających na jednym torze podczas zajęć to nie więcej niż 2 osoby (nie dotyczy osób mieszkających w jednym gospodarstwie domowym).

Koszt zajęć zgodny z dotychczasowym cennikiem wejść indywidualnych.

Do udziału w zajęciach zapraszamy posiadaczy kart FitProfit i OK Systemu.

LEKCJE PŁYWANIA

Oferta dostępna w zakładce https://www.aquaspa.pl/nauka-plywania/

WEJŚCIA Z WŁASNYM INSTRUKTOREM

Wszystkich, którzy zmuszeni byli do przerwania nauki pływania z powodu zamknięcia innych obiektów, zapraszamy do kontaktu z recepcją pływalni. Możecie Państwo skorzystać z naszej oferty nauki pływania lub odbyć lekcję z własnym instruktorem.