Wodny Fitness w Aqua Spa Kabaty

Wodny fitness w kameralnych grupach to jedna z najprzyjemniejszych i najbezpieczniejszych form ruchu, jaką oferujemy naszym klientom w Aqua Spa Kabaty. Nasze zajęcia odbywają się w wodzie solankowej, której dobroczynne właściwości nie tylko relaksują uczestników, ale także korzystnie wpływają na skórę i pomagają w redukcji cellulitu. Ortopedzi i fizjoterapeuci cenią aqua aerobik za jego efektywność w wzmacnianiu kręgosłupa i redukcji dolegliwości bólowych.

Regularne uczestnictwo w naszych zajęciach pomoże w:

  • Wzmocnieniu odporności organizmu
  • Zwiększeniu pojemności płuc
  • Poprawie kondycji fizycznej
  • Wzmocnieniu mięśni, bez obciążania stawów

Zajęcia aqua aerobiku oznaczone w grafiku skrótem REH są dostosowane dla osób powracających do sprawności po kontuzjach, kobiet w ciąży (po konsultacji z instruktorem) oraz seniorów.

Nasza Kadra

Instruktorzy współpracujący z Aqua Spa Kabaty to wykwalifikowani fizjoterapeuci, doświadczeni pływacy i dyplomowani trenerzy fitness. Wyposażyliśmy ich w odpowiedni sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie pełnowartościowego treningu. Podczas zajęć korzystamy z makaronów, piłek, hantli, stepów, sztang i wielu innych akcesoriów. Każdy trening to dawka energii i specjalnie dobranych ćwiczeń, które nigdy nie są nudne.

Unikatowy Basen

Aqua Spa Kabaty to unikatowy obiekt – kameralny basen zlokalizowany w sąsiedztwie Lasu Kabackiego, tuż przy ostatniej stacji metra. Prowadzone w niewielkich grupach zajęcia fitness w wodzie to doskonały sposób na relaks i osiągnięcie maksymalnych efektów. Ćwiczenia w wodzie solankowej pomagają spalić znacznie więcej kalorii niż te same ćwiczenia na lądzie.

Indywidualne Wprowadzenie

Dla osób, które obawiają się dołączenia do grupy, oferujemy indywidualne wprowadzenie do zajęć. W przypadku kontuzji, niepełnosprawności lub dolegliwości bólowych zalecamy kontakt z fizjoterapeutą. Aby umówić się na indywidualne spotkanie z instruktorem, prosimy o kontakt z recepcją pływalni.

Rezerwacja Miejsca

Jeśli chcesz skorzystać z naszych zajęć aqua aerobiku, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu rezerwacji miejsca. Dołącz do nas i odkryj radość i korzyści płynące z wodnego fitnessu w Aqua Spa Kabaty!